Rodomi įrašai 1-9 iš 9.
Dekoro elementų pritaikymas. Kur galima pritaikyti Jūsų siūlomus dekoro elementus?
Mūsų dekorą klijuoja tiek interjeruose, tiek fasaduose, tiek židinius.
Kokiose patalpose galima naudoti apdailai skirtus dekoratyvinius akmenis? Ar galimas dekoratyvių akmenų naudojimas virtuvėje ir vonioje?
Mūsų dekoratyvinis akmuo tinka laukui, židiniui, vidaus sienų dekoravimui taip pat tinka kaip virtuvėje taip ir vonioje. Turime labai dideli reljefo ir spalvų pasirinkimą. Parašykite mums ir mes jums padėsime išsirink.
Koks akmuo yra tinkamiausias židinio apdailai, ar reikia rinktis pagal estetinį grožį ar pagal kitus kriterijus?
Mūsų dekoratyvinis akmuo tinka kaip židiniams, kaip sienos apdailai, kaip fasadams. Mes turime dideli reljefo ir spalvų pasirinkimą. AKMENS MASĖ Interjerui, eksterjerui, židiniams. Dekoruodami jau pabodusias namų sienas, tikrai nesuklysite rinkdamiesi dekoratyvinį akmenį. Į Jūsų interjerą šis įneš ne tik kerinčio paslaptingumo, bet ir ryškių prabangos bei išskirtinumo akcentų. Tai išties ypatingas vidaus ir išorės apdailos pasirinkimas. UAB „Stonesta“ siūlo išbandyti dekoratyvinį akmenį ir taip namus paversti svajonių kampeliu.
Ieškau kuo plonesnio dekoratyvinio akmens, ką galėtumėt pasiūlyti? Bus klijuojamas laiptinėje, reikia, kad nebūtų labai margas.
Mes galim pasiūlyti nuo 15 mm įvairaus dekoratyvinio akmens. Pas mus yra įvairių reljefų ir įvairių spalvų pasirinkimas. Dekoruodami jau pabodusias namų sienas, tikrai nesuklysite rinkdamiesi dekoratyvinį akmenį. Į Jūsų interjerą šis įneš ne tik kerinčio paslaptingumo, bet ir ryškių prabangos bei išskirtinumo akcentų. Tai išties ypatingas vidaus ir išorės apdailos pasirinkimas.
Iš ko pagaminti sienų apdailai naudojami dekoratyviniai akmenys? Ar tai naturalūs (kaip gamtoje) akmenys?
Dekoratyvinis akmuo modernus ir šiuolaikiškas apdailos gaminys, natūraliai atkartojantis natūralų akmens reliefą ir išsiskiriantis plačia spalvų gama. Apdailos akmuo gaminamas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Naudojamas, baltas danų gamybos Aalborg cementas, aukščiausios klasės lietuviškas smėlis, skalda, ekologiški Bayer ir Basf pigmentai.
Kaip reikia paruošti sieną ir kitus paviršius prieš klijavimą dekoratyviniais akmenimis?
Pateiksiu keletą instrukcijų, kaip klijuoti dekoratyvinį akmenį ant įvairių paviršių:1. Dekoratyvinio akmens klijavimas ant gipso kartono plokštės, OSB plokštės. Klijuojant dekoratyvinį akmenį ant GK ar OSB plokštės patartina tvirtinti metalinį tinklelį, padengti kalkių cemento mišiniu, pašiaušti paviršių. Tačiau jei klijuojate ne aukštą sieną ar koloną, ir naudojate kokybiškus elastinius klijus, galima tinklelio ir papildomo glaistymo nenaudoti. Atkreipkite dėmėsį į klijų gamintojo rekomendacijas;2. Dekoratyvinio akmens klijavimas ant plytų mūro, monolito, betono blokų. Švariai nuvalykite klijuojamą paviršių vandens srove, jei reikia metaliniu šepečiu. Neturi likti skiedinio liekanų, tepalų, atsilupusių dažų ar kito purvo. Nereikia naudoti metalinio tinklelio. Jeigu paviršius nėra švarus arba yra drėgnas, patartina papildomai gruntuoti;3. Dekoratyvinio akmens klijavimas ant putų polistirolo plokštės, kietos mineralinės vatos. Padenkite dekoratyviniu akmeniu klijuojamą paviršių garų izoliacine plėvele. Plėvelę klokite pagal gamintojo rekomendacijas, su persidengimais. Pritvirkinkite metalinį tinklelį, padenkite kalkių cemento mišiniu. Pašiauškite paviršių metaliniu šepečiu ir palaukite kol paviršius nudžius.
Kaip klijuojami dekoratyviniai akmenys? Tai geriau patikėti specialistams, ar galima ir pačiam?
Dekoratyvinių akmenų klijavimas yra paprastas ir nesudėtingas procesas, kurį galite puikiai atlikti patys, be specialisto pagalbos. Trumpos dekoratyvinių akmenų klijavimo instrukcijos:- prieš klijuodami, išsidėliokite akmenį ant žemės. Rinkite akmenis iš skirtingų dėžučių. Kadangi dekoratyvinio akmens plytelės rankų darbo, jos gali turėti skirtingą atspalvį. Susikurkite norimą raštą, tik po to pradėkite klijavimą;- klijuoti dekoratyvinius akmenis reikia pradėti nuo apačios. Jei naudojate kampinius elementus, pradėkite būtent nuo jų;- dekoratyvinio akmens plytelės klijuojamos be tarpų. Plyteles reikia klijuoti taip, kad nesutaptų vertikalios siūlės;- tam, kad dekoratyvinis akmuo gerai priglustų prie klijuojamo paviršiaus, reikia nugludinti galiniame (klijuojamame) akmens paviršiuje esančius didesnius atsikišimus. Tai padarytigalima tiesiog patrynus du akmens galinius paviršius vienas i kitą;- padenkite akmenį klijais. Tvirtai prispauskite akmenį prie klijuojamo paviršiaus. Dalis klijų turi išsispausti ant šoninio paviršiaus, taip užtikrinsite geresnį sukibimą užpildysite tarpus;- jei reikia, akmenis pjaukite kampiniu šlifuokliu su specialiu disku plytelėms;- jei naudojate akmenį, kuriam reikia siūlių, skiedinį paruoškite skiedinio maiše ir tepkite į siūles. Stenkitės netepti ant akmens paviršiaus. Kruopščiai nuvalykite skiedinio perteklių;- dekoratyvinius akmenis klijuokite kokybiškais, jei reikia atspariais šalčiui ar karščiui, elastiniais plytelių klijais;- dekoratyvinio akmens plytelės gali išsitepti, kai klijuosite. Nešvarumus galima pašalinti šepečiu;- vietas, kur priklijuotos plytelės, reikia saugoti nuo lietaus iki klijų išdžiūvimo;- lauke plytelių negalima klijuoti, jei oro temperatūra yra žemesnė negu +5 С ir kai lyja.
Kokia turi būti dekoratyvinių akmenų priežiūra? Ar reikia tokius akmenis impregnuoti, lakuoti ar pan.?
Dekoratyvinis akmuo jau yra paruoštas, todėl impregnuoti nereikia. Akmuo Valomas švariu vandeniu arba vandens ir muilo tirpalu naudojant švelnų šepetį ar šluotą. Negalima naudoti metalinių šepečių, nes jie gali pažeisti paviršių. Nevalyti akmens rūgštiniais tirpalais. Dėl džiūvimo metu cemente vystančių natūralių procesų, akmens paviršiuje su vandeniu gali išsiskirti druskos kristalėliai. Juos nuvalykite sausu šepečiu arba drėgna šluoste. Akmens kokybei tai įtakos neturi.
Kaip pritaikyti dekoratyvinį akmenį interjere? Kokiose patalpose galima klijuoti dekoratyvinius akmenis?Ant kokių paviršių galima klijuoti dekoratyvinius akmenis?
Dėl specialių gamybos technologijų dekoratyvinis akmuo ypatingai atsparus aplinkos poveikiui, atlaiko tiek auštas tiek žemas temperatūras, drėgmę. Dėl šios priežasties dizaineriai, architektai, meistrai jį renkasi tiek vidaus, tiek išorės apdailai.Interjere akmuo puikiai panaudojamas, židiniams, sienų elementams, kolonoms, rūsio, laiptinių ir svetainių apdailai. Pasitelkus šiek tiek fantazijos galima pagyvinti bet kurią gyvenamą erdvę, galima sukurti tiek modernų, tiek klasikinį dizainą. Dekoratyvinis akmuo gali puikiai papuošti bet kurio namo fasadą. Pagyvinti kamino, cokolio, kolonų, tvorų išvaizdą. Taip pat galima sukurti akmenines poilsio zonas, lauko židinius, jaukumo oazes jūsų kieme.
Naugarduko g. 55A
Vilnius LT-03204
"SKRAJA" PREKYBOS CENTRAS
1 atsiliepimai
ru
2020-02-15,