Rodomi įrašai 1-25 iš 27.
Ar naudojant Isoplaat medžio plaušo plokštes iš vidaus pusės karkasinio namo lubų padengimui, yra būtina dar dengti garo izoliuojančią plėvelę? Norisi kvėpuojančio namo. Iš viršaus ant Isoplaat plokštės (iš palėpės pusės) bus pilama ekovata.
Montuojant medžio plaušo plokštes garo plėvelė reikalinga, ji saugos ekovatą nuo drėgmės patekimo, plėvelė montuojama ant gegnių, tada uždengiama medžio plaušo plokštėmis.
Sveiki. Statybininkai karkasinį namą iš lauko pusės apkalė OSB, anot jų taip ir turi būti, nes OSB yra "kvėpuojanti". Aš ant viršaus uždėjau difuzinę plėvelę + makaronai + vėjalentės. Dabar iš vidaus dėsiu akmens vatą į karkasą. Kokią izoliacinę plėvelę naudoti iš vidaus? Ar tiktų šiai situacijai difuzinę plėvelę dėti iš vidaus, kaip iš lauko, kad bent iš vidaus kvėpuotų vata? Iš vidaus bus gipsas.
Jūsų sienos konstrukcija apversta aukštyn kojomis. OSB nėra "kvėpuojanti" medžiaga (vandens garų pralaidumo koef. =50 (kai mineralinės vatos 1-2), todėl ji montuojama iš vidaus. Ateityje turėsite problemų dėl vatos įmirkimo. Jeigu konstrukcijos pakeisti jau negalite, iš vidaus montuokite garo plėvelę su vandens garų pralaidumo koeficientu Sd ne mažiau 5. Dėti difuzinę plėvelę iš vidaus negalima, vata dar labiau drėgs, oro srautas dėl slėgio skirtumų eina iš vidaus į lauką.
Kokia galėtų būtų medžio plaušo plokštėmis šiltinto namo fasado apdaila? Ar apšiltinus namą tokiomis plokštėmis jis kvėpuoja? Ar plokštes galima tinkuoti?
Galima dvejopa fasado apdaila-tinkavimas ir ventiliuojamas fasadas. Tinkavimui naudojama STEICO PROTECT plokštė,kuri tvirtinama tiesiai ant statramsčių. Tinkavimo sistemos turi būti difūziškai atviros.Sertifikuotas sistemas turi firmos KNAUF ir BAUMIT. Ventiliuojamam fasadui naudojama plokštė STEICO UNIVERSAL.
Šlaitinės pastogės apšiltinimas. Dabartinė seka nuo stogo dangos: beasbestis šiferis, nedidelis oro tarpas, difuzinė plėvelė, akmens vata, gipso kartonas. Gegnės storis 15 cm, analogiškai ir vatos. Suprantu, kad vatos storis pagal dabartinius standartus netinkamas, bet klausimas dėl garo plėvelės iš vidaus. Ar šiuo atveju ji buvo būtina? Jei taip, tai imti gipsą lauk ir dėti garo plėvelę, o ant jos gipsą? Ar neimant gipso lauk yra kokie variantai?
Taip, garo plėvelė būtina, prie tokio nedidelio akmens vatos sluoksnio be garo plėvelės šiltinimo sluoksnyje susidarys kondensatas. Vietoje garo plėvelės dar galite iš vidaus užpurkšti uždarų porų poliuretaną. Jis atliks garo barjero funkciją ir padidins stogo šiluminę varžą.
Kokia medžio plaušo plokštės kaina, domina medžio plaušo plokštė 40 mm aviliams ir storesnė karkasiniam nameliui.
Medžio plaušo plokščių kaina nuo 5,95 Eur/m2.
Kokiomis savybėmis pasižymi šiltinimui skirtos medžio plaušo plokštės? Ar jos atitinka priešgaisrinius reikalavimus? Kokią šiltinimo konstrukciją rekomenduojate, jei būtų šiltinama medžio plaušo plokštėmis?
Pagrindinės ir išskirtinės medžio plaušo plokščių savybės: Apsauga nuo šalčio žiemą. Medžio plaušo plokščių šiluminis laidumas (λD = 0.039 - 0.049 W / mK) sumažina šilumos nutekėjimą per statybines konstrukcijas, todėl žiemą gerokai sumažėja šildymo išlaidos. Apsauga nuo triukšmo. Būdamos itin tankios (ρ = 150 – 260 kg/m3), medžio plaušo plokštės gali veiksmingai sumažinti nepageidaujamą triukšmą, kuris sklinda per vertikaliąją arba horizontaliąją konstrukciją. Jų tankis užtikrina formos stabilumą, ir kokybiška izoliacija nesideformuoja. Atspari ugniai,taupo energiją ir padidina pastatų vertę. Medžio plaušo plokštės STEICO turi E klasę (ES 13501-1) pagal atsparumą ugniai. Gaisro atveju plokščių paviršius apanglės, ir taip bus užkirstas kelias ugnies plitimui į struktūros vidų. Rezultatas gerokai viršija standartinį visų konstrukcijų (struktūrų) atsparumą ugniai, kuris, naudojant medinius objektus, išlaiko pasipriešinimą iki 90 minučių vidinio gaisro atveju ir 120 minučių išorinio gaisro atveju. STEICO siūlo platų izoliacinių medžiagų asortimentą stogams, luboms, sienoms ir fasadams; naujos statybos ir renovuotiems pastatams. Taigi jūs galite ženkliai sumažinti energijos suvartojimą, bei padidinti savo turto vertę. Preliminarūs skaičiavimai rodo, kad STEICO produktų panaudojimas renovacijai gali sutaupyti iki 80% energijos. Apsauga nuo karščio vasarą. Didesnė šiluminė talpa, lyginant su visomis dažniausiai naudojamomis izoliacinėmis medžiagomis (c = 2100 J/kgK) užtikrina terminį objektų stabilumą, ypač vasaros mėnesiais. Jų savybė gerai kaupti šilumą neleidžia vidaus patalpoms perkaisti ir leidžia jose palaikyti sumažintą temperatūrą iki 7-13 valandų (pastaba: kitos medžiagos daugiausia 3-4 valandas!). Geros difuzinės savybės, puiki apsauga nuo lietaus (difuziškai atvira). Medžio plaušo plokštės yra atviros difuzijai. Žemas atsparumo difuzijai koeficientas (μ = 5) neleidžia vandens garams kondensuotis konstrukcijose, o tai turi teigiamą įtaką vidaus klimato kokybei ir tuo pačiu leidžia sienoms ir stogo gaubtams "kvėpuoti". Atsinaujinanti žaliava be kenksmingų priedų. Izoliacinės medžiagos iš medžio pluošto STEICO susideda iš natūralios medienos. Visą STEICO izoliacinių medžiagų paletę sertifikavo FSC (Forest Stewardship Council). Ant gaminių esantis ženklas FSC reiškia, kad jų gamybai panaudota žaliava iš miškų, kuriuose laikomasi „Gero miškų tvarkymo“ principų. Gamybai nenaudojama jokių kenksmingų priedų. Izoliacinės plokštės gaminamos iš techniškai apdorotos, ligninu sujungtos medienos. Naudojant STEICO produktus darote gerą ne tik sau, bet ir aplinkai.
Iš ko yra gaminamos medžio plaušo plokštės? Kokiomis savybėmis jos pasižymi?
Medžio plaušo plokštės gaminamos iš medienos plaušo pluošto, aliuminio sulfato, skysto stiklo sluoksnių klijavimui, parafino. Jos yra ekologiškos, skirtos naudoti ant gegnių ir medinio karkaso. Tai veiksminga apsauga nuo vėjo, dulkių, vandens ir triukšmo. STEICO medžio plaušo plokščių privalumai: apsauga nuo šalčio, karščio ir triukšmo, malonus mikroklimatas, subalansuotas drėgmės lygis, ypač pritaikyta alergikams ir daug daugiau. Tai yra privalumai, kurie leidžia mūsų izoliacines medžiagas apibūdinti kaip visapusiškai naudingą produktą. Šilumos laidumas λ 0,048. Šiluminė varža R 0,40; 0,45; 0,70; 1,05.
Kokia medienos plaušo plokščių šiluminė varža? Kokio storio reikia naudoti plokštes sienoms ir stogui, kad būtų pasiekta reikalaujama sienos varža -5?
Medžio plaušo plokščių šiluminis laidumas (λD = 0.039 - 0.049 W / mK) sumažina šilumos nutekėjimą per statybines konstrukcijas, todėl žiemą gerokai sumažėja šildymo išlaidos. Didesnė šiluminė talpa, lyginant su visomis dažniausiai naudojamomis izoliacinėmis medžiagomis (c = 2100 J/kgK) užtikrina terminį objektų stabilumą, ypač vasaros mėnesiais. Jų savybė gerai kaupti šilumą neleidžia vidaus patalpoms perkaisti ir leidžia jose palaikyti sumažintą temperatūrą iki 7-13 valandų (pastaba: kitos medžiagos daugiausia 3-4 valandas!).
Kokie yra medžio vatos privalumai? Kam ji gali būti naudojama?
Minkšta vata iš medienos pluošto, skirta šiluminei izoliacijai: elastinga šiluminė izoliacija iš natūralaus medienos pluošto; paprastai montuojama, skirta gegnių izoliacijai patvari, nesusmunka; difuziškai atvira; tarpų tarp stogų, sienų ir perdangų konstrukcinių elementų izoliavimui; greitai ir lengvai apdorojamas. Produktas tinkamas naudoti: stogams, perdangoms ir sienoms.
Reikalinga konsultacija dėl medžio vatos. Kokio storio gaminama medžio vata ir koks jos tūrinis svoris?
Minkštos vata iš medienos pluošto, skirtos šiluminei izoliacijai storis (mm): 40/60/80/100/120/140/160/180/200. Tūrinis svoris medžio vatos yra apie 50 kg/m³.
Nerandu atsakymo, koks turėtų būti sumuštinis tarp pirmo ir antro aukšto (abu gyvenami ir šildomi). Kol kas tarp aukštų yra balkiai. Įsivaizduoju, kad pradedant nuo pirmo aukšto eiliškumas toks: gipsas, karkasas iš profilių, balkiai su vata tarp jų, osb plokštės ant balkių, grindys ant OSB plokščių. Ar tikrai nereikia plėvelių, o jei reikia-kokia jų funkcija? Kokią vatą pasirinkti (purškiamos medžiagos nenaudosiu)? Ar užteks 22mm OSB (su špuntais, klijuojamų tarpusavy)? Ar su vata būtina pilnai užpildyti tokį storį, kokio yra balkiai - o gal galima dėti 100mm, ir jeigu liks erdvės tai tegu lieka?
Jūsų "sumuštinis" teisingas. Jei norite pagerinti garso izoliaciją, siūlau panaudoti garso izoliacinę plokštę STEICO ISOREL 12 mm (klojama ant OSB) ir medžio plaušo vatą STEICO FLEX. Vatos užtenka 100 mm storio. Plėvelių nereikia. OSB storis parenkamas priklausomai nuo balkių išdėstymo (žingsnio).
Karkaso sienoms iš lauko pusės žadu dėti medžio plaušo plokštes. Ar dar reikia dėti priešvėjinę plėvelę? Jei taip, tai iš kurios plokštės pusės ją dėti?
Montuojant iš išorės medžio plaušo plokštes Steico Universal plėvelė nereikalinga, plokštės špuntuotos iš 4 pusių. Jeigu ties angokraščiais ar kitose vietose plokštes pjausite, siūles reikia izoliuoti sandarinimo juosta ar mastika.
Reikalingi šilti blokeliai namo statybai. Ką galėtumėte pasiūlyti?
Jūsų namui galime pasiūlyti medžio drožlių blokelius su apšiltinimu ISOTEX HD III44/22 (šilumos laidumo koeficientas U=0,12). Pastatytas namas turi medinio namo savybes. Puikios akustines savybes-garso varža 51dB. Sienos "kvėpuojančios". „Sienos kvėpavimas“, tai jos sugebėjimas praleisti vandens garus, o kai reikia ir juos absorbuoti ir atiduoti į vidų, taip reguliuojamas kambarių klimatas ir tuo pačiu gerinama oro kokybė. Patalpoje nesusidarys didesnis drėgnumas nei 65 proc. Absoliučiai nedegūs-degumo klasė A1. Sienos iš ISOTEXl pasižymi šilumos akumuliacija. Betonas blokelio viduje yra inertinė medžiaga, dėl kurios sienos ilgai šyla, bet vėliau, net išjungus šildymą, išskiria sukauptą energiją. Vasarą sienos sugeria dalį į vidų ateinančios šilumos, o šaltesnės nakties metu šilumą atiduoda. Taip išlyginami temperatūros svyravimai. Durys ir langai montuojami „šiltoje zonoje”-tai leidžia išvengti šalčio tiltų,naudojant kitas medžiagas reikės papildomų rėmų durų ir langų statymui šiltoje zonoje. Darant sąramas naudojami tokie patys ISOTEX blokeliai, nereikia klojinių,dėl to mažėja darbo sąnaudos ir nesusidaro šalčio tilteliai, visa siena iš vienos medžiagos. Nereikalingi gelžbetoniniai „žiedai“ ties perdangomis ir stogo murloto tvirtinimui. Norint pasiekti A++ energetinę klasę, blokelius reikia šiltinti 5-8 cm termoizoliacijos sluoksniu. Šiltinimo būdas ir medžiagos priklauso nuo pasirinkto fasado apdailos būdo.
Kokie medžio drožlių blokelių privalumai?
Medžio drožlių blokelių privalumai: Apjungia geriausias mūrinio ir medinio namo charakteristikas. Durys ir langai montuojami „šiltoje zonoje” - tai leidžia išvengti šalčio tiltų, naudojant kitas medžiagas reikės papildomų rėmų durų ir langų statymui šiltoje zonoje. Gera garso izoliacija - leidžia sutaupyti nenaudojant papildomų akustinių medžiagų. Statybos iš Durisol gali vykti bet kokiomis oro sąlygomis, nes Durisol neveikia klimato poveikis. Medžio drožlių blokeliai lengvai pjaustomi ar frezuojami. Darant sąramas naudojami tokie patys Durisol blokeliai, nereikia klojinių, dėl to mažėja darbo sąnaudos ir nesusidaro šalčio tilteliai, visa siena iš vienos medžiagos. Nereikalingi gelžbetoniniai „žiedai“ ties perdangomis ir stogo murloto tvirtinimui. Sienos iš Durisol pasižymi šilumos akumuliacija. Betonas blokelio viduje yra inertinė medžiaga, dėl kurios sienos ilgai šyla, bet vėliau, net išjungus šildymą, išskiria sukauptą energiją. Vasarą Durisol sienos sugeria dalį į vidų ateinančios šilumos, o šaltesnės nakties metu šilumą atiduoda. Taip išlyginami temperatūros svyravimai.
Kam gali būti naudojami medžio drožlių blokeliai?
Medžio drožlių blokeliai gali būti naudojami: 1. Gyvenamųjų namų (taip pat ir daugiaaukščių) statybai. Pamatai, rūsio sienos, apšiltintos išorinės sienos, nešančios vidinės sienos, pertvaros. 2. Perdangų įrengimui pastatuose. 3. Triukšmo atitvarai, tvoros, garso barjerai.
Kas yra medžio drožlių blokeliai?
Medžio drožlių blokeliai daugiau kaip prieš septyniasdešimt metų Olandijoje buvo pagaminta ir užpatentuota kompozicinė statybinė medžiaga – DURISOL. Nuo to laiko tokia produkcija gaminama 16 pasaulio šalių. Kompozicinė medžiaga yra visiškai ekologiška. Jos sudėtyje yra 90 proc. spygliuočių (eglės) medienos, 8 proc. specialiųjų mineralų ir 2 proc. portlandcemenčio. Gamybos paruošimo metu mediena yra specialiai suskaldoma tam skirtuose malūnuose bei džiovinama. Vėliau mediena maišoma su mineralais, kurie suteikia jai unikalių savybių, bei cementu, kuris atlieka rišiklio vaidmenį. Gauta masė liejama į specialias formas, kuriose formuojami įvairių tipų bei matmenų blokeliai.
Kuo patartumėte apšiltinti pirties sienas iš lauko?
Jeigu pirties sienos medinės (rąstinės), geriausia naudoti šiltinimui įpučiamą celiuliozės vatą (THERMOFLOC) arba įpučiamą medžio vatą (STEICO ZELL).
Domina medžio plaušo plokštės panaudojimo galimybės karkasinio namo statyboje. Jos sąveika su poliuretano putomis.
Šildant karkasą poliuretano putomis svarbu, kad konstrukcija leistų išgaruoti drėgmei. Tam išorinis sienos sluoksnis turi būti difuziškai atviras. Medžio plaušo plokštės tam puikiai tinka. Vėdinamam (dailylenčių) fasadui naudojama medžio plaušo plokštė STEICO UNIVERSAL, tinkuojamam fasadui-STEICO PROTECT. Abi plokštės atlieka apsaugos nuo vėjo ir drėgmės funkciją, taip pat sumažina 2 šiltinimo poliuretanu trūkumus: garso izoliaciją ir sienų perkaitimą vasaros metu.
Domiuosi rąstinio namo šiltinimu. Ar yra įmanoma ir ar verta, į jau stovintį rastinį namą (rasto storis 200mm) iš vidaus dėti plonesnį tašą, tarkim 5mm-7mm paliekant tarp jų ir tarpą užpildant celiulioze ar kuo kitu, kad namą apšiltint ir nepaveikt jo gerųjų savybių, kad išliktų kuo ekologiškesnis?
Šiltinti rąstinį namą iš vidaus taip, kaip nurodėte galima, tačiau iškyla problema, kuri yra visose šiltinimo iš vidaus sistemose - kondensatas. Jūsų atveju žiemos metu jis atsiranda išorinio rąsto ir apšiltinimo sluoksnio sandūroje. Priklausomai nuo apšiltinimo sluoksnio storio, kondensato kiekis-0,4-0,6 kg/m2. Išspręsti šią problemą leistų kintamo garo ir oro pralaidumo plėvelė (pvz. STEICOmulti renova), kuri saugo konstrukcijas ir apšiltinimo sluoksnį nuo drėgmės. Taigi sluoksniai būtų tokie (iš vidaus): 1) tašas 5-7 cm 2) kintamo pralaidumo garo izoliacinė plėvelė 3) apšiltinimo sluoksnis (įpučiama celiuliozės vata Thermofloc ar medžio plaušo vata Steico Zell) 4) Rąstas 20 cm
Norėjau pasiteirauti, ar galimas variantas karkasinio namo fasadui dėti ne dailylentes, o dekoratyvinį tinką ir kaip tai daroma?
Toks variantas taikomas naudojant karkasinio namo fasadui kietą medžio plaušo plokštę STEICO PROTECT(40 arba 60 mm storio), skirtą tinkuoti dekoratyviniu tinku. Plokštė tvirtinama prie statramsčių ir tinkuojama vandens garams laidžiu ("kvėpuojančiu") tinku.
Kiek kainuoja dvitėjinės sijos? Ar galima jas naudoti kaip pagrindinį sienų karkasą vietoj tašų pvz. 50x150? Jei taip ar tai būtų pigiau?
Sieninių sijų Steico Wall SW45x 160 mm kaina - 3,90 EUR/t.m + PVM. Jeigu lyginti su medžio tašais 50x 150 mm, kaina didesnė daugiau kaip 2 kartus. Dvitėjines sijas apsimoka naudoti, kai sienos storis 300 mm (A klasė) - sijos SW 45x 300 kaina - 4,50 EUR/t.m + PVM. Dvitėjinių sijų privalumas - stabilūs matmenys ir šalčio tiltų nebuvimas (reikalingas mažesnis šiltinimo medžiagų kiekis pasiekti tai pačiai varžai).
Norėčiau ekspertų nuomonės. Kokia blokelių ir apšiltinimo kombinaciją geriausia pasirinkti vieno aukšto namui, norint pasiekti 0,10 m2K/W koeficientą (A++)? Prioritetai: vidaus mikroklimatas ir kaina.
Jūsų namui galime pasiūlyti medžio drožlių blokelius su apšiltinimu ISOTEX HD III44/22(šilumos laidumo koeficientas U=0,12). Privalumai: Pastatytas namas turi medinio namo savybes. Puikios akustines savybes-garso varža 51dB. Sienos "kvėpuojančios".„Sienos kvėpavimas“ , tai jos sugebėjimas praleisti vandens garus, o kai reikia ir juos absorbuoti ir atiduoti į vidų, taip reguliuojamas kambarių klimatas ir tuo pačiu gerinama oro kokybė. Patalpoje nesusidarys didesnis dregnumas nei 65 proc. Apsoliuciai nedegūs-degumo klasė A1. Sienos iš ISOTEXl pasižymi šilumos akumuliacija. Betonas blokelio viduje yra inertinė medžiaga, dėl kurios sienos ilgai šyla, bet vėliau, net išjungus šildymą, išskiria sukauptą energiją. Vasarą sienos sugeria dalį į vidų ateinančios šilumos, o šaltesnės nakties metu šilumą atiduoda. Taip išlyginami temperatūros svyravimai. Durys ir langai montuojami „šiltoje zonoje”-tai leidžia išvengti šalčio tiltų,naudojant kitas medžiagas reikės papildomų rėmų durų ir langų statymui šiltoje zonoje. Darant sąramas naudojami tokie patys ISOTEX blokeliai,nereikia klojinių,dėl to mažėja darbo sąnaudos ir nesusidaro šalčio tilteliai,visa siena iš vienos medžiagos. Nereikalingi gelžbetoniniai „žiedai“ ties perdangomis ir stogo murloto tvirtinimui. Norint pasiekti A++ energetinę klasę,blokelius reikia šiltinti 5-8 cm termoizoliacijos sluoksniu.Šiltinimo būdas ir medžiagos priklauso nuo pasirinkto fasado apdailos būdo.
Namas statytas iš fibo blokelių, apšiltintas 15 cm ekovata šlapiu būdu, padarius medinį karkasą 5x5x5 cm ir vatai šiek tiek pradžiūvus prisuktos 25 mm storio medžio plaušo plokštės. Namas kol kas be apdailos (planuojama tinkuoti). Medžio plaušo plokštės prisuktos rugsėjo mėnesį, šiuo metu (vasario mėn.)šiaurinėje namo pusėje visos plokštės išorėje pasidengę daugybe tamsių taškų, tarsi pelėsiu, nors plokščių vidus atrodo sausas, neįmirkęs. Plokštės suktos pagal pardavėjų rekomendacijas tiesiai prie medinio karkaso, be jokių oro tarpų. Ką galėtumėte patarti dėl tokio reiškinio? ar tai neturės įtakos šių plokščių tinkavimui? Galbūt prieš tinkavimą šių plokščių išorę reikėtų nušlifuoti? Taip pat pastebėjau, kad plokštės gana stipriai "vaikšto", kai kur pasispaudę, kai kur tarp sujungimų atsiradę tarpai (plokštės su įlaidomis). Ar tikrai šias plokštes galima tinkuoti (išlaikant visą technologiją - armavimą, gruntavimą ir t.t.) nebijant, kad tinkas sutrūkinės dėl "plokščių vaikščiojimo"? Gal visgi geriau rinktis ventiliuojamą fasadą ir kalti dailylentes su oro tarpu? Ačiū.
Prašau, parašykite mums kokio tai gamintojo plokštės. Medžio plaušo plokštės tinkuojamos gali būti tik esant 48 mm storio ir daugiau. Kadangi kaip Jūs pats puikiai pastebėjote - jos yra nestabilios struktūros, stabilumą įgauna būdamos 48 mm storio ir daugiau.
Stogas apšiltintas taip: polietileno plėvelė, 3 sluoksniai po 5 cm mineralinės vatos. Po stogu yra negyvenama palėpė, antras aukštas vėsesnis nei pirmas. Koks būtų papildomas stogo apšiltinimas? Kokias medžiagas naudoti?
Rekomenduočiau užsandarinti visą kontūrą ir palėpę, kad nebūtų šilumos praradimų, užsandarinimui rekomenduočiau naudoti PROCLIMA produktus. Dėl papildomo palėpės šiltinimo reikia paskaičiuoti visą namo šilumos varžą, o ne atskirai palėpės. Papildomam šiltinimui rekomenduočiau naudoti STEICO flex.
Kaip tinkamai apšiltinti rąstinį namą, kad namas liktų „kvėpuojantis"? Šiltinsiu iš išorės. Jeigu dėčiau mineralinę vatą - reikėtų dėti ir plėvelę, kuri saugotų nuo vidaus garų ir tada namas liktų „nekvėpuojantis". Liktų ekovatos variantas – tik nelabai įsivaizduoju technologijos, kaip ji purškiama, tam reikia turėti spec įrankių? Ar ta vata purškiama tiesiai ant rąstų?
Kadangi pasirinkote statyti medinį namą, tai būtų nelogiška jį uždengti sintetinėmis šiltinimo medžiagomis (mineraline vata, polistirenu). Taip pat neleisti jam pačiam kvėpuoti ir padėti šalinti perteklinės drėgmės iš pastato vidaus. Reikia nepamiršti, kad mineralinė vata turi savyje formaldehido ir fenolo garų. Galima rinktis ekovatą, ji labiau kvėpuojanti, bet savyje turi boro rūgšties. Siūlau rinktis ekologiškesnę kvėpuojančią ekovatą ar STEICO produktus. Iš išorės apkalti apdailinėm išgaubtom dailylentėm ir nelabai kas Jums pasakys, kad Jūsų namas ne pilnai rąstinis (visais atžvilgiais jis bus pilnai medinis). Rąstinio namo siūles rekomenduočiau hermetizuoti.
green_materials_main.jpg
Klaipėda, Debreceno 11-52
70% rekomenduoja
10 atsiliepimai
o_
2021-01-03, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, 1. Kiek kainuoja Steico Wall Sw45-200mm? 2. Koks minimalus uzsakymas? 3. Kokiu ilgio zingsniu gaminamos sijos? 4. Kokie dar reikalavimai uzsakymui? Nes pvz. man reiketu 40vnt 3metru, 5vnt - 4metru. Gal galite atsiusti Steico gaminiu kataloga?
vi
2020-10-02, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki. Statybininkai karkasinį namą iš lauko pusės apkalė OSB, anot jų taip ir turi būti, nes OSB yra "kvėpuojanti". Aš ant viršaus uždėjau difuzinę plėvelę + makaronai + vėjalentės. Dabar iš vidaus dėsiu akmens vatą į karkasą. Kokią izoliacinę plėvelę naudoti iš vidaus? Ar tiktų šiai situacijai difuzinę plėvelę dėti iš vidaus, kaip iš lauko, kad bent iš vidaus kvėpuotų vata? Iš vidaus bus gipsas.
ar
2020-09-05, Klaipėda
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau pasiteirauti 5m ilgio perdangos tarpui, kokias reikėtų parinkti sijas, ir kokia būtų kaina? Plotis 8m su trupučiu. Sijos reikalingos Klaipėdoje.
Nėra jokio atsakymo, apgailestauju.
ra
2020-07-14,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
e.
2020-05-15,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie virtuvine dirbtinio akmens plokste Laminam Diamond Cream. Ar Galima ja montuoti ant plyteliu? Ar pakanka 3mm, ar rekomenduojama storesne (plonesne butu geriau del svorio)? Kokia kvadratiniom kaina ir per kiek laiko ivykdomas uzsakymas?
Atsakymas į tiesiogiai užduotą klausimą nebuvo suteiktas, o kiti neatitiko man aktualaus užklausimo.
ir
2020-04-25,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, sudomino Lamjnam plokštės virtuvės bei vonios stalviršiams. Norėtume sužinoti, ar jūs tik prekiaujate plokštėmis, ar gal gaminat iš jų, pjaustot stalviršius. 1. Virtuvė kampu, stalviršio ilgis 3 m + 1.90 m (skylės plautuvei, kaitlentei), sienelė tokio pat ilgio, 60 cm aukščio, skylės rozetėms. 2. Vonios stalviršis 2.77 m ilgio, skylė praustuvui.
vi
2020-01-21,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domintų galimybė panaudoti plokštę priepirtyje dušo zonos sienoms, kur vandens patekimas tiesioginis ir ant sienos.
Neigiamas vertinimas, nes pats tiekėjas į klausimą neatsakė, Ekspertų komanda parinko kelis panašius anksčiau užduotus klausimus su atsakymais - už tai dėkui. Bet vertinu negautą atsakymą iš MB Greenmaterials LT.
eb
2019-11-13,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
sa
2019-05-28,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki. Kiek kainuoja Jusu paslaugos montuojant sia plokste? Isanksto dekoju. Pagarbiai Saulius.
t.
2019-05-27, Mažeikiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Reikėtų I-beam sijų 8m tarpatramiui, kaip pagrindinės sutapdinto stogo nešančios konstrukcijos. Sniego apkrovos rajonas - I (1,2 kN/m2). Pageidautinas denginio sijų žingsnis kas 60cm (šiltinimo medžiagos plotis). Ką galėtumėte pasiūlyti?