Rodomi įrašai 1-6 iš 6.
Ar reikia kas metus daryti kondensacinio dujinio katilo profilaktiką?
Jei kondensacinis dujinis katilas garantinis - privaloma, to reikalauja gamintojai, vėliau galima ir kas kelis metus, jei nėra didelių užterštumu.
Statome A klasės namą kaime, ar būtinai reikalingas rekuperatorius, jei šilumos siurblys su vėsinimo funkcija?
Rekuperacija būtina A klasės name dėl dviejų priežasčių: 1. neprisiduosite namo, jei nebus įrengta rekuperacija; 2. naudojant šilumos siurblio vėsinimo funkciją (ypač per grindis), atsiras temperatūrų skirtumai ir atsiras rasos taškai.
Ar yra skirtumas, kokią medžiagą pasirinkti ortakiui (plastikinis, skardinis..)? Šiuo atveju kalbama apie vonios kambarį, ortakio ilgis apie 80 cm tiesiai į lauką. Koks geriausias metodas užtikrinti, kad kuo mažiau šalčio skverbtųsi iš lauko per ortakį? Ventiliatorių planuoju įrengti maždaug 50 cm nuo lubų (nes yra padaryta anga), ar smarkiai sumažės vėdinimo kokybė šiuo atveju, jeigu nedarysiu ventiliatoriaus prie pat lubų?
Ortakį rekomenduočiau rinktis plastikinį, kadangi skardinis kondensuosis ir jį reiktų papildomai izoliuoti. Kad šaltis nesiskverbtų per ortakį iš lauko, ventiliatorius turėtų būti su atbuliniu vožtuvu. Taip pat ventiliatorius turėtų būti pritaikytas padidinto drėgnumo patalpoms. Mes turim tokius ventiliatorius, kurie gali būti montuojami tiek išorėje, tiek įleidžiami į sienas, galimi įvairūs pajungimo ir valdymo variantai.
Turiu seną, dviaukštį mūrinį namą su rūsiu po visu namu. Katilinė rūsyje, o abiejuose aukštuose išvedžiotas radiatorinis šildymas. Pirmame aukšte papildomai noriu įsidėti grindinį šildymą, bet montuoti grindinio šildymo kolektorių kažkur sienoje pirmame aukšte nelabai turiu kur. Ar galiu grindinio šildymo kolektorių su vandens pamaišymu statyti katilinėje/rūsyje ir rūsio lubomis nuvesti vamzdžius iki ten kur reikia šildymo grindyse pirmame aukšte? Ar galima kolektorių statant rūsyje kolektorių apversti, kad vamzdžiai nuo jo keliautų link rūsio lubų?
Grindinio šildymo kolektorius turėtų būti aukščiau grindų, kad kontūrai išsiorintų per kolektorių. Priešingu atveju grindinio šildymo kontūruose esantis oras kaupsis juose ir šildymas neveiks, nebent kiekvienam grindinio šildymo kontūrui montuoti atskirą nuorinimą.
Kokia yra preliminari centrinės dulkių siurbimo sistemos kaina? Nuo ko ji priklauso?
Įrangos kaina priklauso nuo siurblio galingumo, vamzdyno ilgio, alkūnių skaičiaus, išvadų kiekio, pasirinktų papildomų priedų, žarnos pasirinkimo. Centrinės dulkių siurbimo sistemos (iki 100m2 namui) kaina nuo 1000 Eur, vamzdyno medžiagų kaina nuo 80 Eur, vamzdyno montavimo darbų kaina nuo 200 Eur, Įrangos montavimo darbų kaina - nuo 60 Eur.
Kokie yra centrinių dulkių siurblių privalumai? Kodėl verta jį rinktis?
Centrinių dulkių siurblių privalumai: - Valant patalpas girdisi tik nežymus siurbiamo oro garsas, kuris neviršija įprastinio kilnojamo dulkių siurblio keliamo garso. BVC siurblio garsas neviršija 62dB. - Patalpose siurbiant centriniu dulkių siurbliu nėra nemalonaus kvapo, kuris paprastai atsiranda valant namus įprastiniais dulkių siurbliais. - Valant patalpas centriniu dulkių siurbliu susiurbiamos ne tik šiukšlės, bet ir dulkės (jų nesukeliant patalpose) - visas purvas siurbiamas tiesiai į centrinę šiukšlių talpyklą (tai palengvina sergančiųjų alergija savijautą).
84% rekomenduoja
6 atsiliepimai
ka
2019-09-03, Vilnius
ke
2019-09-02, Telšiai
be
2019-08-21, Kaunas
os
2019-08-19, Vilnius
vi
2019-07-26,
ro
2019-07-22, Elektrėnai