Rodomi įrašai 1-9 iš 9.
Ar būna atvejų, kai sandarumo testą užsako pirkėjas, prieš pirkdamas nusižiūrėtą būstą? Ar statytojas gali tam prieštarauti?
Mes netgi rekomenduojame prieš pirkimą atlikti sandarumo testą ypač jei perkamas būstas A ar A+ klasės namas, kadangi jūs nežinote ar pirkimo metu jis atitinką šią kategorija. Jei statytojas garantuotas atlikta kokybe neturėtų prieštarauti testo atlikimui.
Statomas gyvenamasis namas apie 150 kv.m. Norėjau pasiteirauti, ką reiktų pasidaryti prieš atliekant sandarumo testą ir kiek sandarumo testas kainuotų?
Sandarumo kaina 230,00 Eur plius PVM.
Ar reikia registruojant namą 220 m2 (rūsys ir 2 aukštai) A klasei daryti sandarumo testą ir kiek kainuotų?
Jai tai nauja statyba, tada reikia.
Kreipiuosi dėl namo sandarumo testo ir termovizijos. Galbūt galite paaiškinti kuo skiriasi šie du dalykai? Ir kada jie yra atliekami? Kokiame stovyje turi būti namas? Namas 80kv.m, energingumo klasė B, šiuo metu namas dar statomas. Domina ir įmonės, kurios tai atliktų Klaipėdoje.
Sandarumo testas atliekamas norint gauti A klasės sertifikatą. Arba namo trūkumų nustatymui. Termovizija taip pat atliekama namo defektų nustatymui. Geriausia viską atlikti kol nėra pilnos apdailos, kadangi jai atrandami defektai, galima juos pasitvarkyti dar.
Perku namuką: 80proc. baigtumas. 52kv.m. 2018 metų statybos A+ klasės, Kauno raj. (lieka tik vidaus apdailą pasidaryti). Turiu klausimą dėl Energinio naudingumo sertifikato. Ar parduodant 80proc. baigtumo namą pardavėjas privalo pateikti šį sertifikatą? Ar jis privalomas tik registruojant 100proc. baigtumą ir čia jau mano pačio problema? Kiek kainuotų sertifikatas tokiam namui?
Norint gauti A+ klasės sertifikatą reikalinga atlikti sandarumo testą, norint atlikti sandarumo testą ir išduoti protokolą apie namo atitikimą A+ klasei, turi būti išvedžiotos visos inžinerinės sistemos. Sandarumo kaina 230,00Eur + PVM; Energinio naudingumo sertifikato 150,00Eur +PVM;
Kalbam apie A, A+, A++ klasę: Kokiu metu yra atliekami sertifikavimo testai? Vertinant namo baigtumą %, kada būtų tiksliau atlikti? Arba kurioje stadijoje geriau atlikti testą? Po dalinės apdailos, prieš? Ar kokių kitų pastebėjimų turite?
Rekomenduojame sandarumo testą daryti, kai namas įrengtas su daline apdaila. Kadangi daugeliu atveju iš pirmo karto nesigauna reikiamas rodiklis, yra su pirmu kartu pateikiama ataskaita apie name esamus trūkumus. Tada juo pasitaisoma, pasitaisius daromas pakartotinis sandarumo testas.
Planuojame pirkti pilnai įrengtą namą ir norime pasitikrinti jo būklę, atlikti sandarumo testą. Kiek kainuotų atlikti pastato sandarumo matavimą? Pastato plotas 150m2.
Sandarumo testas kainuotų: 230,00 Eur + PVM. Būtų atliekamas sandarumo testas ir defektacija. Pateikiama ataskaita apie esamą situaciją su rekomendacijomis į ką reikia atkreipti dėmesį.
Norėčiau sužinoti sandarumo testo kainą, visi pasakoja ką galima pamatyti atlikus tokį testą, tačiau niekas nedrįsta įvardinti kainos. Turiu sodo namą, planuoju pasitvarkyti ir persikelti gyventi, tai tas aktualu. Termovizija vienas dalykas, tačiau kokia sandarumo testo kaina?
Sandarumo testo kaina priklauso nuo to: Kurioje vietoje randasi namukas? Kokia jo kvadratūra? Statybos metai? Kaip greitai reikia sandarumo tyrimo? Jūs norite jį dėl savęs pasidaryti, ar jums bus reikalinga ataskaita?
Norime užsakyti termovizinę (70 kv. m) namo patikrą. Kas ir už kiek galėtų tai atlikti?
Termovizinius tyrimus gali atlikti įmonės, turinčios tam reikalingą kalibruotą įrangos spektrą, plius kurio personalas išklausęs kursus darbui su termovizine įranga ir turi statybos srities kvalifikacijos atestatą įrodantį, kad specialistas supranta apie statybas. Termovizinio tyrimo kaina nuo 60-150 Eur. Ką svarbu žinoti apie termoviziją? Vienas svarbiausių dalykų užsakant termovizijos paslaugą – nepasidrovėkite pasidomėti, kokiu būtent termovizoriumi naudojasi specialistas. Dar paprasčiau būtų paprašyti atsiųsti šiuo termovizoriumi darytas termonuotraukas. Kuo pigesnis ir mažiau kokybiškas termovizorius, tuo būna nuotraukos prastesnės, o jų vaizdas toks išplaukęs, kad kartais net sunku suprasti, kas tai per objektas ir per kokias vietas „pabėga“ šiluma. Dar paklauskite, kokiomis papildomomis priemonėmis be termovizoriaus jis planuoja naudotis. Mano manymu, vien termovizoriaus nepakanka. Norint tinkamai ištirti problemines vietas, papildomai gali prisireikti drėgmės matuoklio, langų stiklo selektyvumo matuoklio, aplinkos oro parametrų matuoklio, vėjo greičio matuoklio ir dūmų generatoriaus, kurio pučiami dūmai iškart parodo nesandarias pastato vietas. Labai svarbi detalė atliekant termoviziją ta, kad pastatas tuo metu turi būti šildomas, ir temperatūrų skirtumas tarp patalpų ir išorės turėtų būti ne mažesnis kaip 15 laipsnių, o vėjas lauke neturėtų pūsti smarkiau nei 5 m/s.
Pilies g. 8-321, Klaipėda
Verkių g. 42-201, Vilnius