Vienas žemės sklypas su keliomis paskirtimis

Klausimas:
Turiu žemės ūkio paskirties 4,5 ha ploto sklypą. Noriu jį padalinti ir pakeisti paskirtį. Viena dalis liktų žemės ūkio paskirties, kita taptų tinkanti gyv. namo statybai. Ar galima vienam kadastriniam numeriui priklausančiam žemės sklypui turėti kelias skirtingas paskirtis (žemės ūkio ir gyv. namų statybos)?
Komentarai:
Jei dalinsite sklypą - tai geriausia ir atskirti kur bus namų valda, o kur žemės ūkis. Jei reikės padaryti pertvarkymo projektą - kreipkitės.
Artūras Želnys, UAB Zemindar
Padalinus sklypą bus skirtingi kadastriniai ir skirtingos paskirtys.
Ramunė Matijošienė, UAB Froleta
Vienam žemės sklypui gali būti tik viena paskirtis. Tokiu atveju rekomenduočiau atlikti formavimo ir pertvarkymo projektą - padalinant žemės sklypą į dvi dalis ir vienam iš jų pakeisti paskirtį. Atidalinti sklypai gaus atskirus kadastrinius numerius. Tik reikėtų žinoti ar jūsų žemės sklype yra galimybė keisti paskirtį į namų valdos. Atsiųskite žemės sklypo kadastrinį numerį el.paštu, peržiūrėsime ir atsiųsime komercinį pasiūlymą šioms paslaugoms atlikti.
MB "Žemės matavimų biuras" komanda, MB Žemės matavimų biuras
Vienas žemės sklypas gali turėti tik vieną paskirtį. Norint statyti gyvenamą namą, teks dalinti ir keisti paskirtį. Jei savivaldybės bendrieji ir specialieji planai leidžia, galima turint ūkininko pažymėjimą daryti ūkininko ūkio sodybos vietos parinkimo projektą, tada galėsite statyti statinius ir ant žemės ūkio paskirties žemės.
Kęstutis Stonkus, K. Stonkaus individuali veikla
 
Sritis:
Sritis: