Kas turi teisę rengti namo projektą

Klausimas:
Planuoju statyti 72 kv. metrų pirtį. Projektą pasidariau pats. Ar gali architektas kuriam priklauso teritorija duoti leidimą statybai, ar tai turi būti atestuoto architekto sudarytas projektas?
Komentarai:
Iki 80 kv. metrų statinys daromas supaprastinto projekto eiga. Tokį projektą gali rengti architektūrinį, statybinį išsilavinimą turintys asmenys ir tai įrodančius dokumentus (atestatus, baigimo diplomus, ar liudijimus). Projekto sudėtis apibrėžiama įstatymu, pasiskaitykite, kad žinotumėte kaip jį parengti. Be architektūrinių brėžinių reikia pateikti aiškinamąjį raštą ir sklypo planą ant ne senesnės, kaip vienerių metų topo nuotraukos.
Jei Jūs esate statybos inžinierius, tuomet turite teisę būti projektuotoju. O šiaip turi būti pasirašyta architekto, kuris arba dirba pagal verslo liudijimą, arba turi savo įmonę.
LINA
Jei turite architekto diplomą, galite ir pats suderinti, jei ne, tuomet reikalingas atestuoto architekto parašas.
Nerijus A., Namų projektavimas
Užsiregistravę
3512 specializuotų įmonių
ra
0037*******74
ra***************@***il.com
Padare projekta, issiuntem grizo su pastabom istaise tipo vel grizo. 3karta issiuntem vel grizo,kas gali padeti?
in
6721**92
in********@***il.com
Domina modernus dviejų aukštų gyvenamo namo projektas. 3-4 asmenų šeimai. 140kv. Prisegu pvz. Kokia kaina būtų?
zi
+3706*****60
zi******@***il.com
Laba diena, Domina sodo namelio paskirties keitimas į gyvenamą pastatą po rekonstrukcijos. Kiek tai galėtų kainuoti ir kaip greitai įvykdoma. P.S. Tikslas gauti APVA kompensaciją, kuri skelbiama rugpjūtį.
ka
0629***99
ka****@***il.com
Turime sklypą, kuris priklauso vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijai. Sklypas yra Utenos rajone ir patenka į Labanoro regioninis parkas. Norime statytis poilsio namą, kuriame vasarą leisime laiką, o žiemą atvyksime tik retkarčiais. Projekte numatytume vandens gręžinį ir biologinių nuotekų valymo įrenginį. Planuojame karkasinio medžio tipo namą su šlaitiniu stogu bei oras–oras šildymo sistema ir pečiuku. Taip pat norėtume pasiteirauti, nuo ko priklausytų, ar namas turėtų atitikti A++ energinio naudingumo reikalavimus? Koks būtų maksimalus galimas statomo namo dydis šiame sklype?
Ma
+3706*****11
Ma***************@****ud.com
Hello, I am looking for a simple house project <50m2 with building permit, could help with that? thank you
zi
0631***34
zi****************@***il.com
Noriu pasiteirauti ar reikia projekto 80 kv. namo statybai sodo sklype? Vilkaviškio rajonas, Vilkaviškio mieste.
jo
+3706*****14
jo****************@***il.com
Sveiki reikalingas namo projektas 140 kvadratų ( gali būti jau padarytas, taip pat turi būt sutvarkyti visi leidymai.Ieškome pigesnio varianto ar galite kažką pasiulyti?
tt
0640***01
tt**@*****il.com
Laba diena, kiek kainuotų toks panašiai projektas 80m2 su rūsiu šlaite? su statybos leidimo gavimu Vilniaus raj? https://www.kubinismetras.lt/projektuistorijos/namas-smelynes-soduose/
mi
+3706*****60
mi************@***il.com
Laba diena,noriu pasiteirauti kiek kainuotu paruosti namo projekta nusipirkau lapese kauno r. Sklypa kiek domejausi leidze statyti per 2 aukstus 100kv nama bet noriu ir garazo 30 kv lygtais galima issiimti leidima kolonoms paskui apmuryti idomu kiek kainuotu paruosti pilna projekta su leidimu statyti
as
0676***92
as*********@***il.com
Sveiki,nupirkome seną namą,reikalingas projektas ir leidimai,nes bus nugriaunama veranda ir keisis namo stogo forma.Namo plotas apie 100 kv.m.
Klasikinio - senovinio stiliaus namų projektavimas
Klasikinio - senovinio stiliaus namų projektavimas
Architektas Valdas Trinskis
89 atsiliepimai 87% rekomenduoja
7000 €
Architektas rengia gyvenamųjų namų projektus
Architektas rengia gyvenamųjų namų projektus
Architektas Lauras Paulauskas
717 atsiliepimai 87% rekomenduoja
1000 €
wienerberger-300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 449148 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3512
Iš viso buvo užduota 153461 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 125 specializuotų įmonių