Būdas, norint panaikinti ar sumažinti vandens apsaugos juostą

Klausimas:
Sodo sklypo dalis patenka į vandens apsaugos juostą. Registrų centro išraše pažymėta, jog visam sklypui taikoma vandens apsaugos juosta. AAA atsakė, jog panaikinti ar pakeisti juostos ribas negali. Taip pažymėta ir Specialiuosiuose reikalavimuose, kuomet siųsta užklausa gyvenamajam vienbučiui statyti. Ar yra koks būdas, norint panaikinti ar sumažinti vandens apsaugos juostą? Teritorija urbanizuota, kaip urbanizuojama pažymėta ir detaliajame plane, yra dujų, elektros įvadai, sklype yra sodo namas.
Komentarai:
Reikia nagrinėti vandens telkinio krantų aukščius ir jei būtų už ko užsikabinti, darote naują geodezinį planą su siauresne apsaugos juosta.
Artūras Želnys, UAB Zemindar
Siūlau pamėginti kreiptis į matininkus, koreguoti sklypo kadastrinius matavimus ir užregistruoti apsaugos zonas pagal šiai dienai galiojančius teisės aktus, žinoma, reikalinga atsižvelgti į tai, ar registruotos apsaugos zonos šiai dienai skiriasi nuo tų, kurios yra registruotos. Jei nesiskiria, tuomet nieko padaryti negalite, vandens telkinio nepanaikinsite, neperkelsite...
Kristina Rašimienė, Ekspertai.lt
Statybų leidimai
Statybų leidimai
Architektų studija "Archipas"
172 atsiliepimai 78% rekomenduoja
500 €
Statybos leidimas
Statybos leidimas
Architektas Lauras Paulauskas
619 atsiliepimai 85% rekomenduoja
800 €
wienerberger_300x300px.gif
namuinspektorius_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 43 specializuotų įmonių