Rodomi įrašai 1-7 iš 7.
Kiek laiko tarnaus pasirinktas šiltnamis?
Viskas priklauso nuo to iš kokių medžiagų pagamintas šiltnamis. Metalas ar cinkuota skarda pažeista po kiek laiko pradės rūdyti. Aliuminis yra ilgaamžiškas ir nerūdija. Gero gamintojo polikarbonatas gali tarnauti iki 10 metų. Prastesnės kokybės polikarbonatas tarnaus 2 metus. Išsiklausinėkite gamintojo apie medžiagas iš kurių yra šiltnamis, kokias garantijas duoda. Supraskite, kad šiltnamis iš nekokybiškų medžiagų ilgai netarnaus.
Šiltnamis – kaip jį pasirinkti?
Jeigu turite galimybę rinkitės šiltnamį iš kokybiškų medžiagų. Ne kartą parodose esu sutikęs žmonių, kurie nusprendžia pataupyti, bet labai nusivilia ir po poros metų turi ieškoti naujo šiltnamio. Būtinai prieš pirkdami išsiaiškinkite kas yra polikarbonato gamintojas ir ar polikarbonatas turi apsaugą nuo ultravioleto. Jeigu svarstote tarp šiltnamių dydžių pirkite didesnį modelį - pasodinti jame rasite ką, o vėliau praplėsti šiltnamį bus reikalų.
Kas daro įtaką šiltnamio kainai ir nuo ko ji priklauso?
Šiltnamio kainai didžiausią įtaką daro medžiagos iš kurių šiltnamis yra pagamintas. Aliuminis ar cinkuota skarda, 6mm ar 4mm polikarbonatas. Paprasti ar nerūdijantys varžtai.
Ar sunku pastatyti šiltnamį pačiam ir reikia samdyti specialistus?
Viskas priklauso nuo žmogaus nagingumo ir kokį šiltnamį įsigijote. Parodoje nesenai mačiau, kad arkinį šiltnamį du meistrai dvi dienas statė. Tai manau paprastam žmogui dar ilgiau užtruktų. Namelio formos šiltnamius galima surinkti per porą dienų. Teiraukitės gamintojo ar prideda instrukciją ir kiek dažniausiai klientai užtrunka montuodami šiltnamį.
Ką vertėtų žinoti prieš renkantis šiltnamį?
Renkantis šiltnamius svarbiausia žinoti ko patys ieškote. Jeigu ieškote kokybiškos prekės turėtumėte atkreipti dėmesį į aliuminio konstrukcijos šiltnamius su kokybiško polikarbonato danga. Tai būtų ilgaamžis pirkinys, bet jis yra nepigus. Jeigu ieškote pigesnio varianto, galite įsigyti arkinius šiltnamius su 4mm polikarbonato danga ir cinkuotos skardos rėmu. Tokie šiltnamiai yra pigesni, bet taip pat jų ir kokybė yra žemesnė.
Kokios yra pagrindinės šiltnamių rūšys/tipai?
Pagrindinės šiltnamių rūšys yra stikliniai, plėveliniai ir polikarbonatiniai. Stiklinių ir plėvelinių era jau baigėsi ir dabar žmonės renkasi polikarbonatinius šiltnamius. Polikarbonatiniai šiltnamiai taip pat skiriasi: konstrukcija gali būti aliuminė, metalinė, cinkuotos skardos. Polikarbonatas taip pat gali būti skirtingų storių (4mm, 6mm), skirtingi polikarbonato gamintojai tiekia skirtingos kokybės medžiagas. Prieš perkant polikarbonatinį šiltnamį išsiaiškinkite ar polikarbonatas turi apsaugą nuo ultravioleto, jeigu apsaugos nėra jis per porą metų Jums išdegs ir turėsite jį keisti.
Nesenai pasistatėme karkasinį namuką su atvira terasa. Tačiau dabar norime toje vietoje įrengti stumdomus aliuminio langus. Kad terasa būtų galima naudotis ne tik vasarą, bet ir šaltuoju sezonu. Ar tai yra įmanoma? Bei ko tikėtis, ką reiktų daryt? Ar reiktų papildomai įrengti sienas toje vietoje ir į jas montuoti stiklus? Namas iš medinio karkaso konstrukcijos.
Kad galėtumėte naudotis terasa aišku reikalingas ir stogas. Jei teisingai suprantu pas Jus yra visiškai atvira terasa. Tokioje vietoje galima įsirengti aliuminio konstrukcijos stoginę ir ją įstiklinti stumdomomis sistemomis. Dažniausiai sistemos būna šalto profilio, taigi žiemos metu terasoje leisti laiką jau būtų sudėtinga, tačiau prailginti sezoniškumui puikus sprendimas. Pasistačius šildytuvą sezoniškumą prailgintumėte dar labiau.
Dūmų g. 3b, Vilnius
1 atsiliepimai
li
2020-04-23,