Rodomi įrašai 1-4 iš 4.
Reikalingi dažai mediniam fasadui. Prieš 10 metų fasadas buvo nudažytas Bondex dažais, dabar nuo pietinės pusės pradėjo juoduoti. Kokius dažus pasiūlytumėte pasirinkti fasado perdažymui?
Jūsų mediniam fasadui siūlytume šių metų naujieną iš Sto (Vokietija), vandenį drenuojančius dažus- StoColor Dryonic Wood. Plačiau: https://www.ekspertai.lt/impregnantai_dazai_medienai/stocolor_dryonic_wood_bioniniai_dazai_medienai
Esame nutinkavę namo fasadą. Kokiais dažais dažyti, kad nereikėtų kiekvienais metais perdažyti?
Laiko patikrinti bioniniai-silikoniniai fasado dažai Sto Lotusan. Gamintojas Sto AG (Vokietija)
Reikia nudažyti tinkuoto namo fasadą. Kaip, ir su kuo tinkamai paruošti pagrindą, kad nudažius, po kelių metų vėl nereikėtų dažyti?
Jeigu fasadas yra pažeistas pelėsių ir grybelių: su šiltu vandeniu nuplauti pelėsius ir grybelį. Išdžiūvus gruntuoti dezinfekciniu gruntu StoPrim Fungal. Po 2 dienų gruntuoti StoPlex W ir galutinai nudažyti 2 sluoksniais Sto Lotusan G dažais. O jei nėra pažeistas, tada nuplauti su spaudimu, kai išdžius gruntuoti StoPlex W ir galutinai nudažyti 2 sluoksniais Sto Lotusan G dažais.
Ką rinktis: plieninę stogo dangą ar bituminę?
Bituminis stogas kainuoja 20-30% brangiau už plieninį. Jo kaina priklauso nuo stogo konstrukcijos bei medžiagų. Skardinis stogas ir jo instaliavimas yra daug pigesnis. O dėl kokybės, tai daug kas priklauso nuo stogdengių profesionalumo.
67% rekomenduoja
3 atsiliepimai
Au
2019-10-27,
te
2019-06-29,
km
2019-06-21,