Kiek laiko užtrunka vieno sklypo padalinimas į du atskirus sklypus

Klausimas:
Kiek laiko užtrunka vieno sklypo padalinimas į du atskirus sklypus su atskirais kadastriniais numeriais?
Komentarai:
Kiek laiko užtrunka vieno sklypo padalinimas į du atskirus sklypus priklauso nuo to ar jau atlikti sklypui kadastriniai matavimai, ar išimti projekto rengimo reikalavimai, ar reikalinga atlikti toponuotrauką, savininkų skaičius ir pan.

Optimistiškai vertinant 3 mėnesiai. Iš praktikos realiai apie 6mėn. Jei jau turite viso sklypo kadastrinius matavimus ir sklypas žemės ūkio paskirties.
Projekto reikalavimų išdavimas - 2sav. - 3 mėn (labai priklauso nuo savivaldybės. Vilniaus mieste gali ir 2-3 mėn užtrukti)
Projekto rengimas 1sav. - 1 mėn.
Projekto derinimas 2mėnesiai - 3 mėnesiai.
Kadastrinių matavimų atlikimas ir derinimas 1sav- 3mėn. (ilgiausias terminas, jei neatlikti kadastriniai matavimai šiuo metu esamam sklypui)
Jei yra bendrasavininkų, atidalinimas pas notarą
Registracija. 1d. - 10d.d.

Jei tai yra kitos paskirties sklypas + papildomas laikas adreso suteikimui.
Evelina Liudvinavičiūtė, Evelina Liudvinavičiūtė
Optimistinis terminas būtų 3,5 mėn. nuo prašymo pateikimo rengti projektą iki projekto patvirtinimu, bet su ta sąlyga, jei projekto rengėjas projektą parengs, suderins su užsakovu ir įkels į sistemą per 1 dieną. Taip pat, jei organizatorius (NŽT ar savivaldybė) derins ne ilgiau kaip 1 mėn. ir derinančios bei tikrinančios institucijos neturės pastabų.
Po projekto patvirtinimo, kadastrinių matavimų bylų suderinimas su NŽT skyriumi ir NŽT vedėjo sprendimu užtrunka apie 1,5-2 mėn. plius terminas, kurį užtruks matininkas rengdamas bylas (jei sklypams yra keičiama paskirtis į Kitą, tai prieš kadastrinių matavimų rengimą reikės išsiimti adresus naujiems sklypams (grubiai 1 mėn.)).
Realus projekto ir kadastrinių matavimų terminas yra 6-9 mėn. Kai kuriose savivaldybėse gali trukti dar ilgiau.
Kęstutis Stonkus, K. Stonkaus individuali veikla
Sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas ir dviejų sklypų kadastriniai matavimai bei sklypų kadastrinių matavimų bylų suformavimas su visais derinimais ir tvirtinimais trunka iki pusės metų, nuo sąlygų projektui rengti išdavimo datos. Su išimtimi, jei besiribojančių sklypų savininkai neišvykę į užsienius.
Zigmantas, NT matininkai, UAB
Vieno sklypo padalinimas į du atskirus sklypus užtrunka vidutiniškai apie pusę metų. 1 mėnuo sąlygų padalinimui išdavimui; 1 mėn. projekto parengimui; 2 mėn. projekto derinimui, viešinimui, tikrinimui ir kt.; 2 mėn. kadastrinių bylų po padalinimo parengimui. Jau dviejų sklypų.
Dainius Liekis, UAB GEODALA
Priklausomai kuriame rajone objektas. Jeigu nekomplikuotas rajonas ir jau turite reikalavimus padalijimo projektas 3-4 mėn., plius apie mėnesį po projekto tų dviejų sklypų kadastrinių matavimų įregistravimas.
Matininkas/projektuotojas, Litmetra
Pačio projekto, nuo prašymo pateikimo,projekto parengimo su visais derinimo, viešinimo procesai trunka apie 3 mėn., po to seka kadastrinių matavimų bylos parengimas, suderinimas apie mėn. Viso apie 4 mėn.
Marius, UAB Topokadas
Sklypo padalinimo darbai gali trukti apie 6 mėn. Daug kas priklauso nuo gautų projektavimo sąlygų bei valstybinių institucijų darbo tempo.
Tomas Šimkus, UAB "Geoekspertai"
 
Sritis:
Sritis: