Rodomi įrašai 1-5 iš 5.
Kokius galėtumėte pasiūlyti jau apšiltintus blokelius A, A+ klasės namo statyboms? Domina blokeliai, kurių nebereiktų šiltinti. Taip pat domina kokia jų sudėtis.
A+ klasei be jokio papildomo apšiltinimo, yra tinkamas 44cm Heluz Family 44 2in1 blokelis. A++ klasei be jokio papildomo apšiltinimo, yra tinkamas 50cm Heluz Family 50 2in1 blokelis. Heluz keraminiai blokeliai su vidine šilumos izoliacija, turi pačius geriausius Europos rinkoje šiluminius parametrus. Statant iš jų A, A+, A++ energinės klasės ir pasyvius namus, jų nebereikia papildomai apšiltinti įprastomis termoizoliacinėmis medžiagomis. Dėl itin elastingo ir tampraus molio, kuris yra naudojamas Heluz blokelių gamybai, blokelių varža, remiantis visais sertifikatais, bandymų protokolais pagal galiojančias ES normas, yra net 2,5 karto didesnės nei kitų keraminių blokelių, siūlomų ES rinkoje. Heluz Family blokelio, 50 cm pločio, šiluminės savybės prilygsta namui pastatytam iš įprastų blokelių ir apšiltintam 35 cm termoizoliacine medžiaga. Šių keraminių blokelių kaina tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti didesnė nei paprastų blokelių. Tačiau lyginti ją su įprastų blokelių kaina būtu didelė klaida, nes Heluz keraminių blokelių jau nebereikia šiltinti. Į visų Heluz Family blokelių kainą jau yra įskaičiuota dviejų rūšių termoizoliaciniai klijai blokelių montavimui. Kadangi Heluz keraminiai blokeliai yra pagaminti iš molio ir kitų visiškai natūralių iškastinių žaliavų. Mūrinis namas, pastatytas iš jų, garantuoja komfortabilų santykinį oro drėgnumą ir malonų patalpų mikroklimatą. Tai įrodo ir Vokietijos instituto “PassivhausInstitut” pripažintas ir visame pasaulyje statybos specialistų gerai žinomas statybinių medžiagų sertifikatas „NaturePlus“, išduotas Heluz kompanijos keraminiams blokeliams. Heluz Family 2in1 blokelio vandens garų difuzijos koeficientas yra net μ = 9,7. Tokia maža garų difuzijos μ reikšmė vienasluoksnėje sienų konstrukcijoje iš Heluz blokelių užtikrina gerą vandens garų laidumą (analogiškai kaip ir vienasluoksnėse plytų konstrukcijose). Tokioje sienoje nesikaupia susikondensavę vandens garai, kaip tai dažnai nutinka apšiltinant sienas, kai neteisingai parenkamos ar sumontuojamos fasadų šiltinimo sistemos. Galite parašyti iš kokio Lietuvos miesto esate, galėsiu atsiųsti Jūsų krašte jau pastatytus namus iš Heluz blokelių, kuriuos galima apžiūrėti ir pabendrauti su namų savininkais.
Privačiam A+ klasės namui mūrijimo blokeliai sienoms. Kokius geriau rinktis keraminius, silikatinius, dujo silikato? Kriterijai - kaina, patvarumas, praktiškumas, sandarumas.
Siunčiu Jums daugiau info apie keraminius blokelius su integruota šilumos izoliacija į jų vidų. Prisegu nuorodas į mažmenines kainas, video ir į kitą Heluz informaciją. A+ klasei tinkamas yra 50cm Heluz Family 2in1 blokelis, kurio nebereikia papildomai apšiltinti. Galite parašyti iš kokio Lietuvos miesto esate, galėsiu atsiųsti Jūsų krašte jau pastatytus namus iš Heluz blokelių, kuriuos galima apžiūrėti ir pabendrauti su namų savininkais. Pasyvaus Heluz namo statyba video: https://www.youtube.com/watch?v=qJkrcmgYvzU
Kur rasti Lietuvoje keraminių blokelių klijų? Vokietijoje seniai niekas nemūrija.
Mes prekiaujame keraminių blokelių klijais. Jie gali būti 2 rūšių: cementiniai ir poliuretaniniai.
Su kokiais blokeliais patartumėte statyti namą, kad atitiktų A+ klasę?
Heluz Family 2 in 1 keraminiai blokeliai 50cm pločio, puikiai tinka A+ klasės namo statyboms: http://heluzonamai.lt/wp-content/uploads/2017/02/Heluz-Family-blokeliu-kainos-ir-savybes-2.pdf http://heluzonamai.lt/wp-content/uploads/2017/05/ESD_Family_50_2in1_LT_2016-1.pdf
Heluz Family 2in1 blokeliais domiuosi, nes turėsiu statyti A+ klasės namą ir 20-30 cm storio išorinis šiltinimo sluoksnis nelabai žavi dėl langų estetinio vaizdo (namas primena storasienę tvirtovę) ir sandarumo užtikrinimo. Internete teko matyti, kad mūrijimo metu blokeliai nėra idealiai priglaudžiami vienas prie kito. Didesni tarpai užpildomi išpjaunant gabalėlius iš vientiso bloko, mažesni pildomi montavimo putomis. Mane neramina, kad yra tokie atvejai, kai pats tarpas yra toks, jog ir putos neužpildys viso plyšio, nes pistoleto vamzdis yra per storas. Tokiose vietose prarandamas sandarumas, kurį tik iš dalies kompensuoja specialus išorės tinkas.
Internete greičiausiai matėte filmuką iš statomo B energinės klasės objekto, kur buvo demonstruojama, kaip reikia dirbti su Heluz blokeliais, kada lieka tarpas < 8cm ir nebėra galimybės panaudoti pagalbinio-pusinio blokelio. Prieš ruošiantis statyti A ir aukštesnės energinės klasės namą iš keraminių Heluz blokelių, aš visada rekomenduoju atlikti nedideles projekto korekcijas (nekeičiant pagrindinių pastato matmenų). Šios korekcijos leidžia statybų metu panaudoti visą Heluz Family 2in1 pagalbinių blokelių asortimentą, blokeliai montuojami jų nepjaustant ("lego" principas). Montuojant Heluz blokelius horizontaliam sujungimui plona siūle naudojami Heluz termoizoliaciniai klijai arba Heluz poliuretaniniai klijai. Vertikaliai blokeliai jungiasi sausu būdu „iškišų – išėmų“ sistema. Vertikalios siūlės (į kurias, kaip Jūs teisingai pastebėjote, net netelpa pistoleto vamzdis) technologiškai nėra ir neturi būti sandarinamos nei putomis, nei klijais, nei kokiomis kitomis priemonėmis (išimtis skirtingų blokelių eilių surišimas tarpusavyje sienų kampuose). Pastato sandarumas iš Heluz Family blokelių yra užtikrinamas atliekant blokelių ištisinį tinkavimą tiek išorėje, tiek ir viduje. Pats geriausias to įrodymas, jog pasyviame name pastatytame iš Heluz Family 2in1 blokelių, buvo gautas pirminis sandarumo rezultatas 0,4/h, nors namas dar net nebuvo nutinkuotas iš išorės. Jei pageidaujate, galiu Jums asmeniškai atsiųsti šiuo metu Lietuvoje statomų ir jau pastatytų namų iš Heluz blokelių adresus, tam kad galėtumėte juos apžiūrėti ir įsitikinti, jog jie yra tikrai sandarūs ir šilti, o sandarumo užtikrinimui juos tereikia nutinkuoti ir tam nebūtinai turi būti naudojamas specialus termoizoliacinis išorės tinkas.
2 atsiliepimai
vy
2019-07-02,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
vy
2019-06-24, Gargždai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sudomino Jusu produkcija ir noretusi daugiau suzinot, nes neteko niekada susidurt su sitais apsiltintais 500 cm plocio ir 25X25 cm. Rasoma, kad ju nebereikia siltinti? Taigi siena is lauko tiesiog tinkuojama, ir vidus taip pat? Ziuriu vieno blokelio kaina apie 3,5 euro. Kiek vidutiniskai (na apytisliai aisku) reiketu tokiu blokeliu 80m2 namui? Ar galima pirkt is karto ar reikia uzsisakyt ir laukt kol bus pristatyta? Ar pristatymas kainuoja? Zodziu kuo daugiau info tuo geriau.