Aplinkos įrengimas

Žemės kasimo darbų kaina

Nuo ko priklauso žemės kasimo darbų kainos? Kai galime įsivertinti kiek galėtų mums kainuoti ši paslauga?

PVC juostų tipai

Kokie yra PVM juostų (PVC užuolaidų) tipai?

Pagrindas Stilmat lauko krepšinio aikštelės dangai

Kokio pagrindo reikėtų Stilmat lauko krepšinio aikštelės dangai ir kokie turėtų būti jos taisyklingi matmenys vienam krepšiniui? Ir kokia būtų dangos kaina? Ačiū

Tvoros statyba šalia sklypo ribos, kai kaimynai nesutinka

Planuojame dvibutyje tarp mūsų ir kaimyno sklypo statyti tvorą, taip vadinamąjį “rombą”, bet aišku, kaimynai nesutinka. Pati tvora bus 1,5 m aukščio, ar galima tvorą statyti be jų leidimo, jei konstrukcijos neperžengs sklypo ribos? Ar vis dėl to teks atsitraukt nuo sklypo ribos 1 metrą? Tvorą bus statoma vakarinei pusei, tai automatiškai gaunasi, kad saulė kyla iš mūsų pusės, leidžiasi jų.. jei tai situacija kažkaip pakeistų.

Atsijų kiekis užšluoti 100kv. trinkelių tarpams

Kiek atsijų yra sunaudojama užšluoti trinkelių tarpams [100kvadratų]?

Leidimas tvoros statybai sodų bendrijoje ant sklypo ribos

Sodų bendrijoje, ar reikia leidimo tvoros statymui ant ribos iš kaimyno? Ir kokiu atstumu nuo ribos savo sklype turi būti tvora, jeigu kaimynai nesutinka daryti ant ribos? Ir koks tas sutikimas turi būti? Ta prasme paprastai ant lapo ar notariškai?

Tvora apsisaugoti nuo gatvės triukšmo

Laba diena, privatus sklypas ribojasi su valstybine žeme (priklauso kelių direkcijai). Kokia tvora galima apsitverti, kad būtų galima apsisaugoti nuo gatvės triukšmo, dulkių, smarvės?

Krepšinio aikštelės remontas

Sveiki, Mes norime sužinoti kiek kainuoja krepšinio aikštelės remontas? Tarkim pigiausiais variantas – betonavimas ir pakabinamų lankų keitimas. Taip pat – kiek kainuotų visos aikštelės rekonstrukcija (daryti viską naujai/iš naujo.). Bet kad būtų kokybiška danga, suoliukai šone, nauji lankai/stovai ir apšvietimas. Išmatavimai: Danga: Plotis 7,5m. Ilgis 20m., Lenta: Plotis 1,7m., Ilgis 1,16m. Prisegu nuotraukas

Krepšinio aikštelės dangos įrengimas

Laba diena, Domina krepšinio aikštelės įrengimas~50 kv/m Pagrindas -blokai. Tačiau yra nelygumų tarp blokų. Ar galimas ižpildymas guma, kur reikia daugiau, o kur reikia mažiau?

Leidimas kasti tvenkinį

Sklypas žemės ūkio paskirties padalintas į dvi dalis. Ar galima vienai daliai pakeisti paskirtį (į namų valdas)? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype pastatyti mobilųjį namelį? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype iškasti šulinį, tvenkinį pagal savo nuožiūrą? Ar reikia tam leidimų?

Leistinas tvoros aukštis

Kokio aukščio tvora galima apsitverti nuo kaimynų?

Patalpos izoliavimas PVC užuolaidomis

Norime izoliuoti patalpą, kad iš jos nesklistų dulkės į kitas erdves. Angos dydis 5,70x3,50m. Į patalpą įvežame ir išvežame krovinius, todėl PVC juostos turėtų būti tvirtos, taip pat peršviečiamos. Ką galite pasiūlyti? Ar turite sprendimų, kad dalis užuolaidų būtų stumdomos?

Sandėliuko atstumas nuo sklypo ribos

Statant sandėliuką (5x2.5m ir prijungtas voljeras 3x2m aukštis 2.5m), koks atstumas turėtų būti nuo sklypo ribos, jei sandėliukas be pamato pastatytas ant plytelių?

Dirbtinių žaliųjų sienelių naudojimas

Kam gali būti naudojamos dirbtinės žaliosios sienelės?

Tujos gyvatvorei

Kokias tujas rinktis gyvatvorei? Noriu auginti apie 1,20 aukščio ištisinę.

Baseino vandens priežiūra

Turime nedidelį lauko baseiną. Ką turėčiau naudoti baseino vandens priežiūrai, kad nereikėtų dažnai keisti vandens?

Kokias tujas sodinti vietoj gyvatvorės

Patarkite, kokias tujas sodinti vietoj gyvatvorės. Mes norėtume, kad gerai ir greitai augtų.

Kaip tinkamai įsirengti pirties sienų šiluminę izoliaciją

Įsirenginėju name pirtį. Kaip teisingai įsirengti pirties sienų šiluminę izoliaciją. Dabar pirties patalpoje tik SOLBET blokelių sienos, netinkuotos.

Dobilų iš vejos naikinimas

Ar galite pakonsultuoti kaip išnaikinti dobilus? Pas mus 3 arai ploto, dobilai visur po truputį plečiasi.

Pontoninių lieptų kainos

Domina pontoninio liepto kaina, mums nuo kranto reikėtų apie 8-10 metrų siauro liepto, o po to aikštelės 4x6 m. Kokio storio pontoninė konstrukcija, jei 5-7cm nugrimzta į vandenį be apkrovos, kokią apkrovą atlaiko? Ar yra dar kokia nors prie jo apdaila, turėklai?

Kokia preliminari sporto aikštelės įrengimo kaina

Kiek preliminariai kainuotų sporto aikštelė (krepšinis, tenisas, tinklinis) 30x17 m.m. su stovais ir gumine danga?

Optimalus pirties vidinis aukštis

Koks yra optimalus pirties vidinis aukštis?

Krepšinio aikštelės dangos įrengimas

Kiek kainuotų įrengti krepšinio aikštelę 10x12 m su liejama gumos granulių danga?

Kuo tvirtinti tvenkinio šlaitus

Kaip ir kuo sutvirtinti tvenkinio šlaitus, kad jie neslinktų į tvenkinį? Tvenkinio dydis - 4 arai.

Plastikinio kubilo įdėklo kaina

Kokia plastikinio kubilo įdėklo 1.8 m kaina?

Koks leidžiamas gyvatvorės aukštis, šalia kaimyninio sklypo

Kaimynai pasisodino tujų gyvatvorę. Kokiu atstumu nuo sklypo ribos ji gali augti. Dabar tujų gyvatvorės aukštis siekia virš 3 m.

Liepto statyba

Planuoju statyti lieptą prie ežero. Kokio diametro vamzdžius naudoti liepto statybai, ar tiks vandens-dujų? Taip pat koks turi būti žingsnis tarp kalamų vamzdžių. Kokio gylio turėčiau kalti polius, iki 2m ar mažiau - daugiau? Ar tinkamas kampuotis 50 ant 50 mm? Ar lieptui maumedžio lentos tinkamos? Jei taip - tai kokio storio užtektų?

Tinklinės tvoros apželdinimas

Mane domina kokiais augalais galima apželdinti tinklinę tvorą? Labai saulėta vieta.

Gyvatvorės sodinimo atstumas nuo sklypo ribos

Kokiu atstumu nuo sklypo ribos ir kokio aukščio gali būti gyvatvorė? Kaimo vietoveje tarp mūsų ir kaimyno sklypų yra įvažiavimo keliukas (valstybinė žemė), prie kurio kaimynas pasisodino gyvatvorę iš eglių ir pušų, kuri yra apie 5 m aukščio ir panaši į mažą mišką.

Lauko baldų impregnavimas

Kokiomis priemonėmis būtų geriausia impregnuoti ąžuolinę sūpynę ir lauko baldus?

Pravažiavimo per kiemą danga

Kokią dangą naudoti įrengiant pravažiavimą per kiemą? Esu girdėjęs apie tinklą, kuris įspaudžiamas į žemę ir jame užauginus žolę, važinėjant automobilių neišsivažinėja vėžos. Norėtųsi, kad būtų žolytė visame kieme, o automobiliu pravažiuoju praktiškai visą kiemo teritoriją iki garažo.

Tvoros stulpų aukštis

Planuoju statyti medinę tvorą iš viengubo pjovimo lentų (100 m ilgio). Kokio aukščio tvoros stulpus turėčiau daryti, kaip prie jų tvirtinti lentas? Planuojamas tvoros aukštis - 1,8 m.

Landšafto projekto kaina

Domina 19 arų sklypo, kuriame jau yra statomas namas landšafto suprojektavimas. Kaip atrodytų sklypo landšafto projektas? Kokios sklypo landšafto projekto kainos?

Tvenkinio vandens skaidrumas

Turime 4 arų dydžio tvenkinį. Kodėl vanduo jame nėra skaidrus? Kaip užtikrinti tvenkinio vandens skaidrumą? Tvenkinį valome.

Lauko baldų restauravimas ir priežiūra

Kokios priemonės būtų geriausios seniems lauko baldams restauruoti? Kaip lauko baldus prižiūrėti, kad jie nebluktų nuo saulės ir drėgmės?

Pirties krosnelė

Kokio tipo pirties krosnelę patarumėte naudoti, įrengiant nuosavą pirtį namo rūsyje?

Medinės šulinio apdailos kaina

Norėjom paklausti kiek kainuoja medinė šulinio apdaila?

Trinkelių pagrindo paruošimo darbai

Kas kokybiškai įvertina, ar meistrai gerai paruošė pagrindą trinkelių dėjimui? Kaip pareikalauti, kad meistrai ištaisytų broką, jei jie atsisakytų tai padaryti?

Trinkelių tako plotis šalia namo

Koks optimaliausias trinkelių plotis, klojant jas šalia namo sienos? Ar užtektų 1 metro, ar reikia daugiau? O koks plotis patogiausias praėjimo takeliams?

Kaip išlaikyti švarų tvenkinį

Kaip išlaikyti švarų tvenkinį? Kokias priemones naudoti, kad neaugtų dumbliai, vandens augalai, meldai ar ajerai? Kaip apsaugoti tvenkinio šlaitą nuo nepageidaujamos augmenijos - ajerų, meldų?

Vejos atnaujinimo darbai

Turime namą su 5 a sklypu, namą pirkome jau su užsėta "veja". Panašu, kad projekto vystytojas mūsų sklypą užsėjo kažkokia patvorių ar griovių žole, norime visą veją atnaujinti t.y. persėti normaliomis sėklomis. Kaip tai galima būtų padaryti ir kada tam tinkamiausias laikas?

Pavesinės statyba prie kaimyno tvoros

Kokiais išimtinais atvejais galima statyti pavėsinę prie kaimyno tvoros, be jo sutikimo. Gal pamatai turi būti neįmontuoti?

Kaip paruošti lauko baseiną žiemai

Lauko baseino paruošimas žiemai. Nusipirkom namą Trakų raj. Bijūnų kaimas, ten yra plastikinis lauko baseinas. Šiuo metu labai nešvarus. Norime paruošti žiemai, ką daryti?

Kokiu atstumu nuo sklypo ribos galima sodinti medžius

Kokiu atstumu nuo sklypus dalijančios tvoros galima sodinti vaiskrūmius, medžius?

Surenkamos malkinės - įrankių namelio kaina

Domina surenkama malkinė - įrankių namelis. Prašau parašykite kokie šios malkinės išmatavimai ir kaina.

Krepšinio aikštelės dangos kaina

Norime įsirengti krepšinio aikštelę. Kokį dangos pagrindą siūlote? Iš ko jis padarytas? Kokia kaina?

Tinkamiausia mediena lieptui

Kokios medienos lentos tinkamiausios lieptui, be maumedždio. Kokio storio? Ar galima naudoti nedžiovintą medieną. Kuo geriausia impregnuoti lentas?

Kokios medienos lauko baldai ilgaamžiškiausi

Iš kokios masyvo medienos pagaminti lauko baldai ir geriausi ir labiausiai atsparūs klimato poveikiui ?

Liepto įrengimas ežere be leidimo

Kokio dydžio lieptą galiu be leidimo įrengti ežere?

Žaidimų aikštelės, įbetonuotos ar įkalamos

Norime pasiteirauti, kokią vaikų žaidimų aikštelę rinktis – įbetonuotą ar ne? Kuri saugesnė, patogesnė?

Molingo kelio tvarkymas

Norim pirkti namą užmiestyje. Bėda ta, kad kelias iki jo labai prastas, molinas kaimo keliukas. Galbūt yra specialistas ar firma, kurie būtų susidūrę su tokia bėda. Kaip geriau spręsti problemą? Ar pilti gruzą ar skaldą ar dar kažką? Kokie būtų problemos sprendimo variantai?

Ar karščiui atsparus gipso kartonas tinka pirčiai

Noriu paklausti, ar karščiui atsparus gipsokartonas gali būti naudojamas pirtyje kaip apdaila, t. y. ar jis prie didesnio karščio neišskiria į aplinką toksiškų medžiagų?

Kokiu atstumu nuo sklypo ribos galima statytis tvorą

Noriu užsitverti aklina tvora nuo įkyraus kaimyno, ant ribos žinoma jis neleis statyti, kokiu atstumu nuo sklypų ribos aš galiu statytis kokių 2-2,5 m tvorą, kad nieko nepažeisčiau, nes kaimynas žinoma lėks skųstis.

Leistinas gyvatvorės aukštis

Domina, kokio aukščio gyvatvorė gali būti pietvakarių pusėje, jei ji pasodinta nuo sklypo ribos 1 metro atstumu be kaimynų sutikimo. Nuo tvoros iki kaimyno namo (su langais) yra 85 cm atstumas. Kaimynams gaunasi šiaurės rytų pusė. Gyvename Kauno raj.

Stiklinio šiltnamio atstumas nuo sklypo ribos

Kaip arti nuo tvoros su kaimynu galima statyti stiklinį šiltnamį (apie 2,5 metro aukščio) nesitariant dėl leidimo? Bandžiau asmeniškai ieškoti teisės aktuose, bet konkretaus atsakymo neradau. Galbūt kas gali padėti?

Šiltnamio statymas

Ar sunku pastatyti šiltnamį pačiam ir reikia samdyti specialistus?

Pagrindinės šiltnamių rūšys

Kokios yra pagrindinės šiltnamių rūšys/tipai?

Stumdomų kieno vartų įrengimo kaina

Domintų stumdomi vartai be užpildo. Įvažiavimas 4,9 m pločio ir 1,6 m aukščio. Kokia gali būti preliminarini kaina su montavimu? 1. Vartai su automatika (variklis, 2 pulteliai, švyturėlis ir foto elementai); 2. Varteliai 1 m pločio; 3. Stulpai (3 vnt.) ir pamatai vartams. Namas Salininkuose.

Vaikiškos čiuožyklos su skardine čiuožiamaja dalimi

Domimės apskardintomis vaikų žaidimų aikštelių čiuožyklomis. Ar verta statyti čiuožyklą, kur čiuožiamoji dalis - skarda

Ką reikia žinoti prieš renkantis valtį

Ką reikia žinoti prieš perkant, renkantis valtį? Ką patartumėte? Kokio dydžio ir modelio valtį geriausiai pasirinkti?

Elektrinis šildytuvas ar krosnelė pirtyje

Kokį pečių geriau rinktis pirčiai, elektrinį ar malkinę krosnelę. Pirtis bus nuosavame name.

Stiklo pluošto baseino kaina

Koks būtų stiklo pluošto arba betoninio 9-10m ilgio, 2,5-3 m pločio ir 1.5 m gylio baseino įrengimas? Kaip suprantu stiklo pluošto lengviau prižiūrimas, remontuojamas ir eksploatuojamas? Kiek kainuotų pats baseinas su pastatymu, kiek įranga ir kiek montavimas?

Pilnai įrengtas šildomas baseinas

Kiek kainuotų pilnai įrengtas šildomas baseinas 3x6 m su uždengimu, su iškasimu ir su terasa aplink plastikinių lentų apie 2,5 m diametro. Randamės Veisiejų regioniniame parke, ar reikia specialių leidimų įrengimui?

Sklypo planiravimas

Kas yra sklypo planiravimas? Kam jis skirtas?

Kad žolė neaugtų aplink tujas

Ruošiuosi aplink tujas iškasti juodžemį ir pripilti žvyro. Po to ant žvyro kloti geotekstilės plėvelę ir pilti akmenukus. Žvyras skirtas, kad labai žolė neaugtu, bet ar nepakenks tujoms?

Rinktis plastikinį ar stiklo pluošto kubilą

Ką siūlote rinktis plastikinį ar stiklo pluošto kubilą? Kokie privalumai ir trūkumai? Domina 1,60 m plastikinis kubilas su atviru plastikiniu suoliuku, termomedienos apdaila su juostomis/žiedais + viršutinis apvadas + šoninis ir apatinis išleidimai + dangtis + oro masažas (burbulai iš apačios) + 2 LED lempos + išorinė krosnelė + kamino apsauga + laiptai.

Pravažiavimo per kiemą danga

Ieškau pravažiavimo per kiemą dangos, norėčiau plastikinio korio vejai. Klausimas - kaip įrengti, jeigu jau yra susiformavusi pieva, žolės šaknys suaugusios, gaila plėšti velėną. Ar galima, žemai nupjovus, užpylus ant žolės žvyro, išlyginus, tiesti korį? Kiek kainuotų korio danga ir įrengimas?

Ką vertėtų žinoti prieš renkantis šiltnamį

Ką vertėtų žinoti prieš renkantis šiltnamį?

Ar galima trinkeles dėti ant žvyro

Ruošiamės kloti klinkerines trinkeles. Ar galima jas dėti ant žvyro ir cemento sauso pagrindo (ar tik ant akmens dulkių), aišku, prieš tai paruošiant tvirtą pagrindą iš žvyro ir skaldos?

Automatinių kiemo vartų įrengimas

Kas turi būti atlikta prieš įrengiant automatinius kiemo vartus?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150824 klausimų